Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Kalskie Nowiny - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

110 000 zł1 526 m² 72,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia, działka budowlana o powierzchni 0,1526 ha położona w miejscowości Kalskie Nowiny, powiat węgorzewski, województwo warmińsko-mazurskie. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie

Harsz(Kalskie Nowiny + 8 km)

270 000 zł3 030 m² 89,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Wróbel

Wróbel(Kalskie Nowiny + 18 km)

249 000 zł55 652 m² 4,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 5,56 ha, położona w miejscowości Wróbel, gmina Banie Mazurskie, powiat gołdapski. Nieruchomość położona na obrzeżach kameralnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Pieczarki

Pieczarki(Kalskie Nowiny + 12 km)

279 000 zł2 270 m² 122,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną Pieczarki, gm. Pozezdrze Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 81/8 o powierzchni 2270 m, położona w miejscowości Pieczarki, gmina Pozezdrze. Opis działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wilanów,Giżycko(Kalskie Nowiny + 20 km)

218 000 zł594 m² 367 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 594 m położona przy ulicy Kasztanowej w Giżycku na sprzedaż pod zabudowę jednorodzinną. Regularny kształt (zbliżony do kwadratu) oraz odpowiednia szerokość (18.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Brożówka

Brożówka(Kalskie Nowiny + 17 km)

99 000 zł1 074 m² 92,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż Działka budowlana o pow. 1074m2 z widokiem na jezioro Brożówka gmina Kruklanki Działka usytuowana na wzniesieniu z pięknym widokiem na jezioro i okolicę Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana

Kruklanki(Kalskie Nowiny + 16 km)

250 000 zł10 300 m² 24,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,03 ha, położona w malowniczej miejscowości Grądy Kruklaneckie, zaledwie 3 km od Kruklanek i 10 km od Giżycka - serca Mazur. Działka otoczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wronka

Wronka(Kalskie Nowiny + 25 km)

121 000 zł1 514 m² 79,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe działki budowlane położone w miejscowości Wronka w gminie Giżycko. To idealna propozycja dla osób, które marzą o budowie własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Jeziorowskie

Jeziorowskie(Kalskie Nowiny + 16 km)

179 000 zł993 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę na Mazurach. Działka położona jest w gminie Kruklanki w miejscowości Jeziorowskie. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Fuleda

Fuleda(Kalskie Nowiny + 17 km)

210 000 zł1 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 1000 m - Fuleda, gmina Giżycko Oferta sprzedaży działki budowlanej położonej w malowniczej miejscowości Fuleda - tuż nad jeziorem Dobskim, będącym.